Teamet

Gnist er et selskap med engasjerte, kunnskapsrike og utrolig hyggelige folk!

Gnist består av en gjeng nysgjerrige og kunnskapsrike teknologiledere som brenner for å skape varig endring sammen med våre kunder. Vi drives av å gjøre en forskjell og det å bygge fremtidens tilpasningsdyktige organisasjoner. Med sterke relasjoner til hverandre utveksler vi kompetanse, erfaring og ideer, og støtter hverandre i oppdragene. I Gnist har vi et stort fokus på det sosiale, og treffes jevnlig til ulike type arrangementer. Vi er en sprudlende og inkluderende gjeng å være sammen med. 

Les mer om Gnisterne under for å bli enda bedre kjent med oss. 

Ellen-Marie
Bjerknes Nygård

Teknologirådgiver, medgründer og daglig leder

+47 930 43 079

Ellen-Marie@gnist.as

Petter
Enes

Teknologirådgiver og medgründer

+47 950 78 913

Petter@gnist.as

Marley Kristin
Singarajah

Teknologirådgiver og medgründer

+47 454 72 159

Marley@gnist.as

Thomas
Lundbye

Teknologirådgiver

+47 930 55 089

Thomas@gnist.as

Cecilia
Sjølin

Teknologirådgiver

+47 957 72 879

Cecilia@gnist.as

Niclas
Domack

Teknologirådgiver

+47 407 24 124

Niclas@gnist.as

Cathrine
Indrøy

Teknologirådgiver

+47 909 14 398

Cathrine@gnist.as

Øyvind
Utby

Teknologirådgiver

+47 930 41 706

Oyvind@gnist.as

Ida Helen
Fosse Johansen

Teknologirådgiver

+47 942 87 843

Ida@gnist.as

Vibeke
Berge

Teknologirådgiver

+47 958 93 450

Vibeke@gnist.as

Petter
Holm Reiso

Teknologirådgiver

+47 456 75 828

Petter.Reiso@gnist.as

Caroline
Torjussen

Teknologirådgiver

+47 994 37 213

Caroline@gnist.as

Jostein
Amlie

Teknologirådgiver

+47 408 41 956

Jostein@gnist.as

Ulrikke
Mathisen

Teknologirådgiver

+47 958 43 469

Ulrikke@gnist.as

Arne Henrik
Storm

Teknologirådgiver

+47 926 26 735

Storm@gnist.as

Marie
Veum

Kommunikasjons- og administrasjonsansvarlig

+47 954 76 978

Marie@gnist.as

Starter 01.02.2022

Teknologirådgiver

Starter 01.02.2022

Teknologirådgiver