Folka

Gnist er et selskap med engasjerte, kunnskapsrike og utrolig hyggelige folk!

Gnist består av en gjeng nysgjerrige, kunnskapsrike og smidige teknologiledere, som brenner for å skape varig endring sammen med våre kunder. Vi drives av å gjøre en forskjell og bygge fremtidens tilpasningsdyktige organisasjoner. Med sterke relasjoner til hverandre utveksler vi kompetanse, erfaring og ideer, og støtter hverandre i oppdragene. I Gnist har vi et stort fokus på det sosiale, og treffes jevnlig til ulike type arrangementer. Vi er en sprudlende og inkluderende gjeng å være sammen med. 

Les mer om Gnisterne under for å bli enda bedre kjent med oss. 

Ann-Christin
Patterson

Teknologirådgiver

+47 977 45 293

anki@gnist.as

Bertil
Bøckmann

Prosjektleder

+47 962 39 368

Bertil@gnist.as

Bård
Sve Wallentinsen

Teamleder / Agile Coach

+47 909 16 881

Bard@gnist.as

Caroline
Torjussen

Teamleder / Agile coach

+47 994 37 213

Caroline@gnist.as

Cathrine
Indrøy

Teamleder / Agile Coach

+47 909 14 398

Cathrine@gnist.as

Cecilia
Sjølin

Teknologirådgiver

+47 957 72 879

Cecilia@gnist.as

Ellen-Marie
Bjerknes Nygård

Enterprise Agile Coach, medgründer og daglig leder

+47 930 43 079

Ellen-Marie@gnist.as

Ingrid Amalie
Knutsen-Valen

Teknologirådgiver

+47 909 56 813

Ingrid@gnist.as

Jens
Olsen

Team leder / Agile coach

+47 962 26 822

jens@gnist.as

Jonathan
Hermansen

Teknologirådgiver

+47 478 55 614

Jonathan@gnist.as

Jostein
Amlie

Teknologileder / Enterprise Agile Coach

+47 408 41 956

Jostein@gnist.as

Karoline
Motland

Produktleder / Agile Coach

+47 456 97 142

Karoline@gnist.as

Kirsi
Mikkonen

Enterprise Agile Coach

+47 477 61 406

kirsi@gnist.as

Lars-Erik
Moen Bjørk

Teknologirådgiver

+47 926 17 428

Larserik.bjork@gnist.as

Lars Erik
Røise

Teknologirådgiver

+47 406 10 744

Larserik.roise@gnist.as

Leyan
Salih

Enterprise / Systems Agile Coach

+47 410 81 166

Leyan@gnist.as

Lisa
Ruch

Teknologirådgiver

+47 46 69 53 86

Lisa@gnist.as

Marie
Veum

Testleder / Teamleder

+47 954 76 978

Marie@gnist.as

Marley Kristin
Singarajah

Teknologirådgiver og medgründer

+47 454 72 159

Marley@gnist.as

Niclas
Domack

Utviklingsleder / Teamleder

+47 407 24 124

Niclas@gnist.as

Petter
Enes

Rådgiver, Agile Coach og medgründer

+47 950 78 913

Petter@gnist.as

Petter
Holm Reiso

Teamleder / Agile Coach

+47 456 75 628

Petter.Reiso@gnist.as

Thomas
Lundbye

Teknologirådgiver / Prosjektleder / Testleder

+47 930 55 089

Thomas@gnist.as

Thommy
Bommen

Teamleder / Agile Coach

+47 915 93 984

Thommy@gnist.as

Trond Erling
Hundal

Tech lead / utvikler

+47 474 66 546

Trond@gnist.as

Ulrikke
Mathisen

Teamleder / Agile Coach

+47 958 43 469

Ulrikke@gnist.as

Vibeke
Berge

Enterprise- og Team Agile Coach

+47 958 93 450

Vibeke@gnist.as

Øyvind
Utby

Teamleder / Agile Coach

+47 930 41 706

Oyvind@gnist.as